کرکره اتوماتیک پنجره

کرکره اتوماتیک پنجره

کرکره پنجره ای اتوماتیک برقی : کرکره اتوماتیک برقی برای محافظت از پنجره ها و راه های عدم نفوذ برای سارقان ساخته شده و دارای امنیت بسیار بالایی می باشد .
کرکره اتوماتیک پنجره ای ، عایق مناسب برای جلوگیری از صدا ، حرارت و گرد و غبار محسوب می شود و به زیبایی و امنیت ساختمان شما می افزاید. کرکره برقی پنجره راه کاری مناسب برای حفظ امنیت ساختمانها،منازل ویلایی و حتی پنجره سوله های صنعتی محصوب می شود.
کرکره پنجره برقی اتوماتیک ، علاوه بر امنیت می تواند منطبق با نمای ساختمان باشد و به زیبایی ساختمان شما بیفزاید.
ساختار تشکیل دهنده ی کرکره پنجره ای عبارت است از :

۱- موتور کرکره برقی و متعلقات

۲- تیغه کرکره و متعلقات

۱- موتور کرکره اتوماتیک : موتور کرکره پنجره ای از نوع توبولار (داخل لوله) بوده و نصبت به موتورهای کرکره ای درب پارکینگی به علت تعداد دفعات باز شدن و ابعاد کوچکتر ضعیف تر می باشد.
۲- تیغه های کرکره برقی : تیغه کرکره ی پنجره به طور کلی از ۲ نوع فوم دار و امنیتی تشکیل می شود که تیغه امنیتی کرکره خود به دو دسته تقسیم می شوند.

۱- تیغه کرکره پنجره ای فوم دار : تیغه فوم دار از ورق آلمینیوم یا گالوانیزه ساخته می شود که داخل ان از خمیر پلی ارتان پر می شود و داخل کوره قرار می گیرد. این تیغه ها بسیار سبک و بی صدا بوده و  به داخل دید ندارد . به علت فوم داخل آن تا حد زیادی عایق برودتی و صوتی بوده و در رنگهای مختلف موجود می باشد و به نمای ساختمان شما زیبایی و امنیت خاصی می بخشد.

شما دوست گرامی و بازدید کننده محترم سایت کرکره برقی ، می توانید از قسمت تماس با ما ارتباط برقرار نموده و بصورت رایگان مشاوره شوید.

کرکره اتوماتیک