کرکره اتوماتیک زاکا ترک Zaka

کرکره اتوماتیک زاکا

کرکره برقی اتوماتیک زاکا ترک یکی از موفق ترین و مرغوب ترین محصولات کرکره اتوماتیک برقی موجود در بازار می باشد. سختی کرکره زاکا ترکیه و کیفیت رنگ الکترواستایک کوره ای که در آن به کار رفته کیفیتی خاص به آن بخشیده است.

این تیغه کرکره برقی ترکیه ، در هنگام باز و بسته شدن کاملا بی صدا عمل کرده و کاملا مراحل سختکاری بر روی آن پیاده شده است. تیغه های زاکا را می توان در رنگ های سفید ، قرمز ، آبی ، مشکی ، قهوه ای ، نارنجی و . . . سفارش دهید و بدون هیچگونه تاخیر در سفارش همان روز تحویل بگیرید.

این تیغه کرکره برقی اتوماتیک قابلیت نصب بر روی انواع موتور کرکره برقی اتوماتیک اعم از موتور کرکره برقی توبولار و موتور کرکره اتوماتیک برقی ساید می توان را دارد .

دو سال ضمانت رنگ و کیفیت این کالا نشان از دقت در تولید و فرایند اکسترود شدن را دارد. پک کامل کرکره برقی زاکا ترکیه ، دارای ریل های جانبی ، موئی ها ، لاستیک انتهایی ، تیغه انتهایی و خود تیغه کرکره برقی می باشد.

جهت استعلام قیمت این درب اتوماتیک کرکره برقی می توانید از قسمت تماس با ما ارتباط برقرار نمائید و به صورت کاملا رایگان از پروژه شما بازدید بعمل آورده شده و مشاوره شوید.